Tuesday, 16 October 2007

Kiepskie s-f

"Dodatkowo kosmonauci odkryli, że jeden z nowych kabli jest o 40cm krótszy od tego, który miał zostać nim zastąpiony - nie sięga do złącza. Na szczęście po dokładnym obejrzeniu nie stwierdzili żadnych śladów korozji, więc wymiana nie była konieczna. Zainstalowali za to dodatkową osłonę termiczną wykonaną z zapasowego podręcznika obsługi oraz szarej taśmy samoprzylepnej. Na koniec usunęli założone wcześniej zworki obchodzące system bezpieczeństwa, upewnili się, że komputery działają i zamknęli obudowę." (tłumaczenie własne z języka angielskiego)


Pytanie warte piwa: z czego pochodzi cytat?

3 comments:

  1. Jeszcze nie jestem, ale już niedługo… Zobaczymy jak będzie – jeśli nie uda się spotkać to ufunduję nagrodę w następnym konkursie.

    ReplyDelete
  2. Hehe, no właśnie nie byłem pewien, czy ktokolwiek z nich czyta też „branżowe ploty”. Ty przypadkiem za Wielką Wodą nie jesteś? I jak teraz to piwo odbierzesz?

    ReplyDelete
  3. Coś za bardzo szafujesz tym piwem ;) No bo chyba zdajesz sobie sprawę, że wielu czytelkików czytuje zarówno Twój blog jak i /.? http://www.spectrum.ieee.org/print/5598

    ReplyDelete